Płatność i dostawa

 

Wybierz preferowaną formę płatności

Platforma płatnicza PayU:

  • Płatność elektroniczna - bardzo wygodny i bezpieczny sposób dokonywania wpłaty przez Internet. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie - wybierasz swój bank i dokonujesz wpłaty.
  • Karta płatniczą - wybierasz rodzaj posiadanej karty i postępujesz zgodnie z instrukcją. W przypadku dokonania płatności kartą, ewentualnego zwrotu środków dokonamy na rachunek bankowy karty użytej do płatności.

Zwykły przelew bankowy na nasz rachunek podany w mailu. Możliwość realizacji przez Internet, na poczcie lub w banku.

 

Dostawy

Przystępujemy do realizacji zamówienia po jego opłaceniu. Przy każdym produkcie podany jest maksymalny termin realizacji. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia zakupiłeś towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.

Zakupione u nas towary w Polsce dostarczamy przesyłką kurierską w cenie:

  • 17 zł na terenie kraju/doręczenie 1-2 dni.
  • Istnieje również możliwość osobistego bezpłatnego odbioru zamówienia w naszej siedzibie. Aby dokonać odbioru osobistego, wybierz taką możliwość i skontaktuj się z nami. Na terenie Trójmiasta możemy dostarczyć opłacone produkty bez kosztów pod wskazany przez Ciebie adres.

Dostawy zagraniczne realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera w cenie:

  • 50 zł na terenie Europy/doręczenie 2-7 dni.
  • 150 zł do innych krajów/doręczenie 3-7 dni w zależności od kraju przeznaczenia.

Jeżeli zamówienie przekracza 850 zł, koszty wysyłki pozostają po naszej stronie. Dotyczy to wyłącznie przesyłek na terenie Polski!

 

Ważne

Zawsze przed odebraniem przesyłki sprawdź, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń zewnętrznych zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki a następnie skontaktowanie się z nami.

  

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl