Naszyjnik Hit Szmaragdowy #6
Opis
Hit Szmaragdowy #6 to wisior ze srebra i ręcznie rzeźbionej, malowanej i złoconej ceramiki. Niebiesko-szmaragdowy owal wykonany w autorskiej technice porcelanowego reliefu, oprawiony w polerowane srebro został zawieszony na wielokolorowym rzemieniu.
Jeden wisior - wiele możliwości. Włożysz do eleganckich i letnich sukienek. Pasuje również do klasycznej koszuli i do codziennych strojów, które ożywi i doda czaru. Kolorystyka naszyjnika: szmaragdowo-malachitowa z odcieniem niebieskiego podkreśli naturalne piękno blondynek, brunetek jak i rudowłosych. Połączenie różnych odcieni i struktur daje praktyczne zastosowanie do ulubionych pierścieni i obrączek.
Naszyjnik może być noszony na łańcuchu lub rzemyku. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, napisz a na pewno odpowiemy na Twoje potrzeby.
Odręczny podpis na rewersie naszyjnika to gwarancja marki a pozytywne hasło: "Carpe Diem!" doda radości i dobrej energii.
Do kompletu dostępne również kolczyki Hit Szmaragdowy #6
Informacje o produkcie:
- użyte materiały : srebro 925, ceramika pokryta złotem, skóra (rzemień),
- wielkość ok. 6 x 3 cm,
- długość rzemienia ok. 42,5 cm z przedłużeniem do 52,5 cm.